
Лампа світлодіодна з датчиком руху "FORCE - 10" 10W 6400К A60 E27 (Horoz Electric)
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-067-0010-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна з датчиком руху "FORCE - 10" 10W 6400К A60 E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 108 мм*60 мм |
| Світловий потік | 1032 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 160° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴

