-4%

Світильник лінійний вологозахищений LED 40W 6400K "PROLINE-40" (Horoz Electric)
941 ₴
903,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-002-131
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вологозахищений LED 40W 6400K "PROLINE-40"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 64.5 мм |
| Довжина | 1112.5 мм |
| Ширина | 55.7 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 320 W |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 40 W |
| Робоча напруга | 170 -265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1112.5 мм * 55.7мм * 64.5 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 903,36 ₴

