-2%

Настільна лампа світлодіодна LED "ADEL" 8W 3-6K біла (Horoz Electric)
1 322 ₴
1 295,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 049-031-0008-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настільний LED "ADEL" 8 W білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | димується, має сенсорний вимикач, інтелектуальна пам'ять, регулюється колір світіння |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 8 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 428 мм * 337 мм * 165 мм |
| Світловий потік | 480 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6000K — 4000К- 3000К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295,56 ₴



