-2%

Світильник тротуарний вуличний "AZUR-3" 3W 4000K IP67 мат.хром. (Horoz Electric)
649 ₴
636,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: 079-029-0003-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник тротуарний AZUR-3 (079-029-0003-010) мат.хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 3W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм |
| Світловий потік | 300Lm |
| Термін експлуатації | 50.000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP67 |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Колір | Матовий хром |
| Колірна температура, К | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636,02 ₴

