-2%

Світильник консольний вуличний на сонячній батареї з датчиком руху LED "GRAND-200" 200W 6400K IP65 Horoz
2 859 ₴
2 801,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 074-009-0200-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED GRAND-200 (074-009-0200-20)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 200 W |
| Світловий потік | 1198 lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| батарея | 2 x 3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 801,82 ₴

