-4%

Офісний підвісний лінійний світильник "FORTUNE10-80" 80W 4000K Чорний (Horoz Electric)
2 964 ₴
2 845,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: 019-052-0080-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний лінійний світильник "FORTUNE10-80" 80W 4000K (Чорний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 1185 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Додатково | тросовий підвіс у комплекті |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 80 W |
| Робоча напруга | 170 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1185 мм * 100 мм * 75 мм |
| Термін експлуатації | 70 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 845,44 ₴



