-4%

Світильник садово-парковий підвісний "BEGONYA-3" чорний під лампу E27 (Horoz Electric)
485 ₴
465,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-010-118
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник "BEGONYA-3" (Е27, чорний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Teb Elektrik |
| Додатково | стійкий до пошкоджень |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | max.40 W (ламп.накала) |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 380 мм * 770 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Тип цоколя | Е 27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465,60 ₴

