
Світильник фасадний вуличний "ORCHID-3" IP44 під лампу Е27 срібний настінний (Horoz Electric)
220 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 400-001-123
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник фасадний "ORCHID-3" (Е27, сірий) настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Teb Elektrik |
| Додатково | стійкий до пошкоджень |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | max.40 W (ламп.накала) |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 89,6mm*396mm |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

