-2%

Світильник вуличний садово-парковий "PAPATYA-1" IP44 під лампу E27 чорний стовпчик (Horoz Electric)
522 ₴
511,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-000-141
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник садово-парковий "PAPATYA-1" (Е27, чорний) стовпчик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Teb Elektrik |
| Додатково | стійкий до пошкоджень |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | max.40 W (ламп.накала) |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø225.6 мм х Ø152мм х 284 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511,56 ₴


