
Світлодіодний LED прожектор 30Вт 6000К 2700Лм IP65 чорний вуличний (ElectroHouse)
272 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-LP-207
Уявляємо ваше розуміння LED прожор 30 Вт 6000K 2700 Lm IP65 EH-LP-207 від ElectroHouse, який дуже радіє своєю якістю збірки і світловим потоком при потужності всього 30W. Ресурс роботи у 10 разів вищі за галогічні джерела світла. Монтується як під козирки і елементи даху, так і на відкритому просторі.
Високий рівень захисту IP65 запобігає потраплянню пилу та вологи. Вони забезпечують надійну герметичність. Дуже простий у встановленні, оскільки обладнаний спеціальною монажною скобкою. Компактний корпус дозволяє його прикріпити в місцях з обмеженим простором. Яскравість в кілька разів вища за люмінесцентну лампу. Світло білого, специфічного, місячного відтінку. Більшим плюсом є низький споживання електроенергії. Кут розсіювання дуже великий. Варто зауважити, що освітлювані об’єкти стають чіткими і виразними.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Вологозахищений | Да |
| Висота | 12 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина: | 14,5 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Кількість LED | 60 |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2700 Лм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температура світіння | 6000 К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Ширина | 4 см |
- Ціна: 272 ₴



