
Світлодіодний LED прожектор з датчиком руху 20Вт 6500К 1800Лм IP65 чорний вуличний (EH)
517 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-LP-212
LED проектор з д. 20 Вт 6500 Lm IP65 EH-LP-212 від ElectroHouse необхідний для повноцінного освітлення великої області у вашому приміщенні або на вулиці. Відсутній датчиком руху. Часто використовується в побуті, на виробництві для різних цілей тощо. Контролер руху має декілька рівнів чутливості. Освітлює тільки коли людина з'являється в зоні дії. Світло не мерехтить, воно не створює навантаження на очі людини. Його не потрібно постійно вмикати або вимикати. Качучий фотоелемент має довгий термін служби. Стійкість до вологи й пилу.
Компактний корпус дає можливість встановити у важкодоступних місцях. Монтаж дуже простий, оскільки використовується спеціальне модульне кріплення. Відсутній нагрів скла і корпусу. Небезпеку можна використовувати, якщо використовувати ударопробну, вогнетривку та вишукану характеристику матеріалів, з яких вона виготовлена. Сила еквівалентна 200 W лампи розжарювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Вологозахищений | Да |
| Висота | 14,5 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина: | 27,5 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Кількість LED | 40 |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1800 Лм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температура світіння | 6500К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Ширина | 10,5 см |
- Ціна: 517 ₴



