
Світлодіодний LED прожектор з датчиком руху 30Вт 6500К 2700Лм IP65 чорний вуличний (EH)
583 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-LP-213
Пропонуємо вам розглянути високоякісний LED прожектор з д. 30 Вт 6500 К 2700 Лм IP65 EH-LP-213 від компанії ElectroHouse. Він обладнаний датчиком руху, тому його включення відбувається тільки коли з'являється об'єкт в радіусі дії датчика, а вимикання при його відсутності. Збирання всіх відповідних деталей відповідає європейським стандартам якості. Дуже потужний і має економне енергоощадження, в 10 разів нижчий від галогічних. У матеріалах, з яких він виготовлений, не міститься токсичних і шкідливих речовин, тому він екологічно безпечний. Не потребує будь-яких монажних твердень, тому що застарілий модуль йде у комплекті.
Прожектор має ударостійку конструкцію з ступеня захисту IP65. Діапазон робочих температур від - 20 до +40. Він забезпечує стабільну роботу під час дощу, туману, снігопаду, а навіть для екстремальних умов використання. У ньому немає елементів перегоряння, завдяки чому його термін служби значно більший. Часто використовуються на парках, зонах заміських будинків, де є більша потреба у безпеці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Вологозахищений | Да |
| Висота | 19 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина: | 32,5 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Кількість LED | 60 |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2700 Лм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температура світіння | 6500К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Ширина | 10,5 см |
- Ціна: 583 ₴



