
Світлодіодний LED прожектор з датчиком руху 50Вт 6500К 4500Лм IP65 чорний вуличний (EH)
689 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-LP-214
LED проектор з д. Рух 50 Вт 6500 Lm IP65 EH-LP-214 від ElectroHouse стосується нового типу енергозберігаючих світильників з детектором руху. Принцип роботи полягає у автоматичному вмиканні світла після появи людини в зоні дії датчика і вимикання при його виході з поля зору. Завдяки цьому отримують значну економію електроенергії. Крім того, LED проектор економніший від галогічного прожектора. Він не містить токсичних та шкідливих речовин, а світло має велику яскравість і оптимальну температуру. Його сфера застосування досить широка - прожектор може використовуватися на парках, промислових або складових об'єктах, для освітлення заміченого або приватного будинку і т.д.
Сила світильника 50 Вт і він може витримувати коливання напруженості в електромережі від 200 до 260В, що має ступінь захисту IP65, що дозволяє розміщувати Led-прожектор на відкритих територіях незалежно від погодних умов.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Вологозахищений | Да |
| Висота | 13 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина: | 18,5 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4500 Лм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температура світіння | 6500К |
| Температурний діапазон | -40...+50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Ширина | 3,3 см |
- Ціна: 689 ₴



