
Світильник вуличний консольний LED 50Вт 505x215x75мм 4500Лм 6500К IP65 на стовп (EH)
948 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-LSTR-3050
Світильник вуличний EH-LSTR-3050 від торгової марки ElectroHouse призначений для використання в різних погодних умовах. Добре переносить як спеку, так і дуже низькі температури (метель, дощ, мороз). Корпус складається з литого алюмінію, має захист типу IP65. Він володіє великим ресурсом експлуатації 70 000 годин. Простість монтажу забезпечується спеціальною консолі. Використання Світильник вуличний 50 Вт 505x215x75 мм 4500 Лм 6500К IP65 на великих відкритих просторах, вулицях, придомовій території, паркових зонах, переходах. Миттєво включаємо і при роботі відсутні сторонні шуми, мерехтіння. Вони не створюють контрастного світла, вони не можуть чітко бачити, вони не засліплюються.
Сучасний і потужний Led-світильник є ідеальним джерелом заливного світла для різних великих площ. Дуже зручний і простий у обслуговуванні. Діаметр кронштейна - 50 мм. Купити LED ламповий EH-LSTR-3050 компанії ElectroHouse можна на нашому веб-сайті за вигідною ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Кронштейн |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист (IP) | IP65 |
| Потужність | 50 Вт |
| Робоча напруга | 85 - 265 В |
| Розмір | 505x215x75 мм |
| Ресурс роботи | 70 000 год |
| Світловий потік | 4500 Лм |
| Температура світіння | 6500К |
| Тип діода | COB |
| Тип світильника | Вуличний |
| Кут розсіювання | 120 |
- Ціна: 948 ₴




