
Світильник вуличний консольний LED 100Вт 725x285x82мм 9000Лм 6500К IP65 на стовп (EH)
1 866 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-LSTR-3053
Світильник вуличний EH-LSTR-3053 від торгової марки ElectroHouse є ідеальним джерелом світла для придомової, вуличної, паркової та дорожнього зони. Міцність лампи 100W дає можливість високоякісного освітлення великої території.
Одним з переваг вважається відсутність набридливого охолодження і миттєве включення електроприладу. Європейський стандарт захисту дає надійну роботу під час агресивних погодних умов, низьких і високих температур. Світильник вуличний 100 Вт 725x285x82 мм 9000 Лм 6500К IP65 дуже зручний і простий в обслуговуванні. Є сучасний і лаконічний дизайн, при цьому універсаний. Буде оптимальним рішення для якісного стаціонарного освітлення. У нього чудова світлопередача. При його виробництві дотримуються усіх норм екологічної безпеки. Процес встановлення відбувається легко за рахунок того, що не потрібно додаткових пристроїв і він обладнаний спеціальною консольною консоллю. Діаметр кронштейна - 50 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Кронштейн |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист (IP) | IP65 |
| Потужність | 100 Вт |
| Робоча напруга | 85 - 265 В |
| Розмір | 725x285x82 мм |
| Ресурс роботи | 70 000 год |
| Світловий потік | 9000 Лм |
| Температура світіння | 6500К |
| Тип діода | COB |
| Тип світильника | Вуличний |
| Кут розсіювання | 120 |
- Ціна: 1 866 ₴



