
Світильник настінний Corb з гнучким регулюванням NL 24301-1 BK MSK
752 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616678
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сучасний стильний інтер’єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт лампи та бра відрізняються парками форм, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання у освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дозволить вам зробити інтер'єр модним і сучасним
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кріпильної трубки | 300 мм |
| Код товару | NL 24301-1 |
| Наявність поворотного механізму | Гнучке регулювання |
| Розмір паковання | 21х18х12см |
| Розміри кріпильної платформи | 90 мм |
| Серія | Core |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Бра настінний + стельовий |
| Ширина плафона | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 752 ₴



