
Світильник стельовий спот Tube NL 1205 MSK
310 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 613879
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник потовковий "Труба" NL 1205 — сьогодні досить популярна модель світильників завдяки їх простоті використання і можливості змінювати напрямність світла. Крім того, з’являються такі світильники, як стильно і сьогодні, а стилістичних варіацій — дуже багато, тому вони не доповнюють майже будь - якого інтер’єру квартири.
Лаконтичність і простота проведення таких світильників, спрямованих на світло, дозволить їх використовувати як в офісах, житлових та громадських приміщеннях, так і в ресторанах, кафе та барах. Доречні будуть такі світильники і при оформленні інтер'єрів шоу-румів, магазинів і бутів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 123 мм |
| Код товару | NL 1205 |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Загальна довжина від стелі | 123 мм |
| Розмір паковання | 19х10.5х8см |
| Розміри кріпильної платформи | Діаметр 50 мм |
| Серія | Tube |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴




