
Світильник Beatrice підвісний на круглій основі NL 3045-6R CR MSK
5 790 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616206
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стильний інтер’єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт лампи та бра відрізняються парками форм, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. До того ж, використання лофтового світильника на піку популярності тепер, що дозволить вам зробити інтер'єр модним і сучасним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | G9 |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Стиль виконання | Лофт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1320мм |
| Висота плафона | 500 мм |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Код товару | 3045-6R |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Розмір паковання | 57х25х23см |
| Розміри кріпильної платформи | 250 мм |
| Серія | Beatrice |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світильника | Люстра підвісна |
| Ширина | 270 мм |
| Ширина плафона | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 790 ₴




