
Світильник підвісний під лампу E27 Slice на треці в стилі лофт NT 3722 MSK
878 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615259
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий свічник у стилі лофт у вигляді циліндра являє собою плафон циліндричної форми з патроном під лампою E27 і кріпленням на рейку (шинопровід). Довжина дроту 50см і не регулюється, але під замовлення можна зробити будь-яку довжину.
Механізм кріплення на шинопроводі дозволяє легко знімати і пересувати світильники, залежно від довжини шинопроводу та кількості світильників, які на ньому будуть розташовані.
Рейка (шинопровід) в комплекті не йде, але ви можете її купити у нас на сайті довжиною 1м, 1,5м, 2м
і 3м.
Крім того, за допомогою кутових і прямих соеденій для реек ви можете збирати різні конструкції у себе в інтер'єрі і розміщувати світильники в будь-якому зручному для вас місці.
Підвісні світильники у стилі лофт — модний напрямок і популярне рішення в області освітлення. Останнім часом Лофт стає дедалі популярнішим серед дизайнерів та споживачів. Індустріальний стиль заводу та фабрики дедалі частіше можна побачити в кафе, ресторанах і навіть вдома.
Сучасний стильний інтер’єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт лампи та бра відрізняються парками форм, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання у освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дозволить вам зробити інтер'єр модним і сучасним
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 320мм |
| Довжина дроту | 500 мм |
| Код товару | NT 3722 |
| Розмір паковання | 47х10х7 см |
| Серія | Slice |
| Тип кріплення | На шинопровід |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип світильника | Трековий підвісний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (основа) | Чорний + золото |
| Ширина плафона | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878 ₴



