
Світильник трековий під лампу E27 Milan NT 5381W білий MSK
930 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615357
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий свічник у стилі лофт у вигляді сітки являє собою плафон з патроном під лампою E27 і кріпленням на рейку (шинопровод)
Свічковий лампу E27 можна поставити вінтажною або звичайної світлодіодичної лампи.
У комплекті лампа не йде але ви можете придбати її у нас на саїті
Механізм кріплення на шинопроводі дозволяє легко знімати і пересувати світильники, залежно від довжини шинопроводу та кількості світильників, які на ньому будуть розташовані.
Рейка (шинопровод) в комплекті не йде, але ви можете її купити на сайті довжиною 1м, 1,5м, 2м і 3м.
Крім того, за допомогою кутових і прямих з’ єднань ви можете збирати різні конструкції у себе в інтер’єрі і розміщувати світильники в будь-якому зручному для вас місці.
Трекові світильники у стилі лофт — модний напрямок і популярне рішення в області освітлення. Останнім часом Лофт стає дедалі популярнішим серед дизайнерів та споживачів. Індустріальний стиль заводу та фабрики дедалі частіше можна побачити в кафе, ресторанах і навіть вдома.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 180 мм |
| Глибина плафона | 100 мм |
| Код товару | NT 5381 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт. |
| Розмір паковання | 25х25х22см |
| Серія | Milan |
| Тип кріплення | На шинопровід |
| Тип світильника | Світильник трековий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴



