Детальнішу інформацію про цей товар Ви можете уточнити у менеджерів магазинів SVITLO LIFE, а також отримати знижку в залежності від бренду та суми замовлення. Найкраще рішення для Вашого будинку та офісу. Найкращі рішення світлодіодного освітлення та якісних електротехнічних матеріалів можна купити у нашому магазині SVITLO LIFE. SvitloLife.in.ua - ми цінуємо Вас та допомагаємо без переплат купити надійне обладнання для вашого дому та офісу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKARLAT |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Колір | Хром |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | LED-module |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 618 ₴







