
Підвісний світильник лінійний Skarlat XT3312C-LED 40W WH 4000K
4 622 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26917
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Докладну інформацію можна дізнатися в менеджера. Швидке виробництво та доставка. Приємні знижки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKARLAT |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Тип цоколя | LED-module |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 622 ₴







