
Підвісний світильник лінійний Skarlat XT4312C LED 40W WH 3000K
5 084 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26918
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Детальнішу інформацію про цей товар Ви можете уточнити у менеджерів магазинів SVITLO LIFE, а також отримати знижку в залежності від бренду та суми замовлення. Найкраще рішення для Вашого будинку та офісу. Найкращі рішення світлодіодного освітлення та якісних електротехнічних матеріалів можна купити у нашому магазині SVITLO LIFE. SvitloLife.in.ua - ми цінуємо Вас та допомагаємо без переплат купити надійне обладнання для вашого дому та офісу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKARLAT |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 43.4 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Тип цоколя | LED-module |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 084 ₴





