Докладніше про це можна дізнатися з менеджера. Швидке виробництво і доставка. Приємні знижки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKARLAT |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3840 лм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Колір | Хром |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | LED-module |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 531 ₴




