
Вуличний промисловий LED світильник Skarlat SP29-100W 6400K IP66 для високих прольотів
1 608 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26208
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Детальнішу інформацію про цей товар Ви можете уточнити у менеджерів магазинів SVITLO LIFE, а також отримати знижку в залежності від бренду та суми замовлення. Найкраще рішення для Вашого будинку та офісу. Найкращі рішення світлодіодного освітлення та якісних електротехнічних матеріалів можна купити у нашому магазині SVITLO LIFE. SvitloLife.in.ua - ми цінуємо Вас та допомагаємо без переплат купити надійне обладнання для вашого дому та офісу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKARLAT |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення високих робочих приміщень |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світловий потік | 12000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 608 ₴




