
Люстра павук, підвісна Brabb 6 лапок Чорний з перламутром (AtmoLight)
5 540 ₴
- В наявності
- Код: 2501419
Світильники Atmolight — різноманітність форм і рішень для інтер'єрів у стилі лофт, скандинавському та сучасному стилях. Світильники пофарбовані порошковою фарбою.
Світильники колекції Art виготовлені за технологією лазерного різання, для якої характерні ідеальна форма та відсутність видимих зварних швів. До комплекту входить інструкція з монтажу, а у разі виникнення будь-яких питань ми з радістю проконсультуємо та допоможемо Вам створити комфорт і прикрасити приміщення за допомогою світильників Atmolight. Якість, підтверджена сертифікатами відповідності ГОСТ. Гарантія 12 місяців, можливе також повернення й обмін. Лампа не входить до комплекту. Кріплення — металева планка плюс кріплення для кожного дроту. Довжина кожного дроту 1,5 метра, можна вкоротити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Діаметр | 17.5 см |
| Діаметр стельової чаші | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кожного дроту | 1500 мм |
| Колекція | Art |
| Матеріал плафона | метал |
| Призначення | Для вітальні |
| Спрямованість світла | Вниз |
| Поворотний плафон | Немає |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Лофт |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Декоративні люстри |
| Тип кріплення на стелю | Монтажна планка |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 5 540 ₴

