
Світильник стельовий, спот Tukan GU10 СDL250(440)-3 Чорний (AtmoLight)
2 640 ₴
- В наявності
- Код: 1011411
Світильник складається зі стельового диска та трьох плафонів на поворотних ніжках різної довжини. Завдяки різній довжині ніжок плафони не заважають один одному під час їх розвертання. Плафони компактні, круглого перерізу, з цоколями під сучасні лампи спрямованого світла GU10.
Довгі металеві ніжки мають практичне значення — за високих стелі ніжка може наблизити джерело світла до потрібного об'єкта або поверхні. Крім практичного є й декоративне значення — світильники на такій ніжці мають впізнаваний силует і самі по собі стають артоб'єктивом.
Кілька окремих плафонів дають змогу вільно керувати світлом у приміщенні — все можна спрямувати в одну точку, можна розстебнути освітлення рівномірно, частина плафонів можна спрямувати на білу стелю ( створивши рівномірне розсіяне освітлення) частину плафонів можна спрямувати на важливі предмети інтер'єру та поверхні. Отже, освітлення приміщення стає по-справжньому керованим.
Функціонал цього світильника буде корисний скрізь, де потрібне якісне локальне освітлення — це його спеціалізація.
Щодо стилю, ці світильники універсальні, але найвідповідніші будуть у приміщеннях у стилях модерн, мінімалізм, лофт, скандинавський, еклектика.
Світильники пофарбовані порошковою фарбою. До комплекту входить інструкція з монтажу, а у разі виникнення будь-яких питань ми з радістю проконсультуємо та допоможемо Вам створити комфорт і прикрасити приміщення за допомогою світильників Atmolight. Якість, підтверджена сертифікатами відповідності ГОСТ. Гарантія 12 місяців, можливе також повернення й обмін. Лампа не входить до комплекту. Плафон із поворотним механізмом. Кріплення — металева планка. Цоколь GU10.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Chime |
| Матеріал плафона | метал |
| Призначення | Для вітальні, для спальні, готелів, для офісу |
| Спрямованість світла | У бік |
| Поворотний плафон | Да |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Лофт, Модерн, мінімалізм, Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Стельові світильники |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип монтажа | Накладний |
| Колір плафона | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 2 640 ₴

