
Світильник підвісний, стельовий Split GU10 P57-270 Чорний муар із елементами брашованної сталі (AtmoLight)
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 1281299
Світильники підвісні Split — нова родина підвісних світильників у сучасній та популярній формі «циліндр». Нововведенням і особливою «родзинкою» світильників є комбінована конструкція плафона.
Плафони підвісних світильників Split R складаються з двох частин одного кольору та декоративного кільця між ними. Дві частини плафона можуть бути покриті: А. білої або чорної полімерною фарбою в структурі поверхні «бархіт». В. покриття чорний муар — це сучасна порошкова полімерна фарба, яка під час нанесення на поверхню світильника створює ефект вираженої структури на поверхні («ефект штукатурки»). Кільце, яке є між двома частинами плафона, має покриття BrushGold або BrushSteel для муарового світильника та покриття Gold для світильника в фарбі зі структурою поверхні «бархіт».
Довжину дроту-підвісу можна укоротити.
У комплекті постачання немає лампи — її потрібно купувати окремо. З цим світильником можна використовувати стандартну LED-лампу з цоколем GU10. У продажу такі лампи позначаються LED GU10. З кожним світильником постачається присосок — з його допомогою зручно встановлювати та змінювати лампи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 см |
| Діаметр | 5.7 см |
| Діаметр стельової чаші | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Chime |
| Матеріал плафона | метал |
| Призначення | Для бару, для спальні, кухні, готелів, для офісу |
| Спрямованість світла | Вниз |
| Поворотний плафон | Немає |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Лофт, Модерн, мінімалізм, Сучасний, Скандинавський |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Люстри-підвіси |
| Тип кріплення на стелю | Монтажна планка |
| Ширина | 57 мм |
- Ціна: 1 350 ₴


