
Світильник підвісний промисловий "AGORA-200" 200W 6400К IP65 для високих прольотів (Horoz Electric)
2 852 ₴
- Немає в наявності
- Код: 063-008-0200-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник підвісний LED "AGORA-200" 200 W 063-008-0200-010)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Потужність | 200 W |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Світловий потік | 22000 lm |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø380 mm |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 852 ₴



