
Світильник консольний вуличний на сонячній батареї LED "COMBAT-250" 250W 6400K IP65 (Horoz Electric)
5 169 ₴
- Немає в наявності
- Код: 074-011-0250-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED "COMBAT-250" 250 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Час заряджання | 4-6 годин (сонячний день) |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Пульт керування, без стійки в комплекті |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 250 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 510 мм х 127 мм |
| Світловий потік | 2400 Lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| батарея | 5×3.2V 20Ah Lithium Iron Phosphate |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 169 ₴





