Топ продаж
-2%

Гірлянда вулична "CARNAVAL-F10" чорний 10м 10xЕ27 (Horoz Electric)
877 ₴
859,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: 022-002-0010-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гірлянда вулична "CARNAVAL-F10" 10 ламп Е27 чорний (022-002-0010-010)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Цоколь | E27 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | |
| Довжина | 10000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Колір | Чорний |
| Потужність | max.30 W (на 1 цоколь) |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Розміри (ДхШхВ) | 10 м |
| Додатково | 2х0,94 мм2 |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість ламп | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859,46 ₴



