-3%

Світильник світлодіодний квадратний "ANDREA/S-20" 20W 6400K білий настінно-стельовий (Horoz Electric)
1 440 ₴
1 396,80 ₴
- В наявності
- Код: 016-067-0020-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний квадратний "ANDREA/S-20" 20W 6400K білий 016-067-0020-010
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 170 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 280 мм х 49 мм |
| Світловий потік | 1700 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 396,80 ₴





