
Світильник світлодіодний квадратний "ANDREA/S-30" 30W 6400K білий настінно-стельовий (Horoz Electric)
1 932 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-067-0030-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник накладний квадратний "ANDREA/S-30" 30W 6400K білий 016-067-0030-010
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 170 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 327 мм х 49 мм |
| Світловий потік | 2550 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 932 ₴





