-5%

Світлодіодний накладний світильник накладний стельовий з датчиком руху "BOLKAR-20" 20W 6400K ЖКГ (Horoz Electric)
531 ₴
504,45 ₴
- Готово до відправки
- Код: 071-014-0020-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник накладний потолочний з датчиком руху "BOLKAR-20" 20w 071-014-0020-030
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Потужність | 20 W |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Світловий потік | 2400 Lm |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм x 80 мм |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Додатково | з вбудованим датчиком руху |
| Робоча напруга | 160-265V |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Дальність спрацьовування | Макс. 8 м (+-1м) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504,45 ₴



