
Світлодіодна стрічка червона 12В smd2835 9.6Вт/м 120Лед/м IP20
52 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1012089
З допомогою яскравої Led стрічки 12в червоного кольору 120 світлодіодів на 1 метр роблять прекрасні підсвічування рекламних щитів, торгової меблів та обладнання, бутиків. Затребувана стрічка і автотюнінгу.
Стрічка класу «Стандарт» пропонує хорошу якість за конкурентною ціною.
Виріб не покрита силіконом і має ступінь захисту IP20, тому стрічка не захищена від вологи і пилу. Рекомендуємо використовувати продукт всередині незапыленного приміщення з низькою вологістю.
Свого роду прикрасою led стрічки SMD 2835 червоного кольору світіння є біла підкладка. Двосторонній скотч на виробі дозволяє прикріпити стрічку до будь знежиреної і негрязной поверхні.
Led стрічка SMD 2835 на 120 світлодіодів робить рівномірне освітлення завдяки щільному розміщенню світлодіодів на ній.
Нескладний монтаж, економне енергоспоживання, підвищена яскравість світіння стрічки ставлять її в одну лінійку з дорогими стрічками. Але при цьому ви істотно економите в ціні!
Стрічку набувають в котушці по 5 м. Використовуючи паралельне підключення, можна створити підсвічування з декількох стрічок при необхідності. Для роботи стрічки знадобиться блок живлення 12 Ст.
Підсвічування меблів та обладнання для продажу привертає увагу клієнтів і підкреслює красу продаються товарів. Унікальні світлові реклами також створюються з допомогою представленої стрічки і при цьому споживають мало електроенергії.
Технічні характеристики стрічки:
- Ступінь захисту: IP20
- Клас: Стандарт
- Тип діода: SMD 2835
- Розмір: 28*35
- Кількість led: 120 шт/м
- Потужність: 9,6 Вт/м
- Кут світіння: 120 градусів
- Напруга: 12 В
- Поділ на сегменти: за 2,5 см (3 світлодіода)
- Виробник: Китай
- Ширина підкладки: 8 мм
- Колір світіння: червоний
Стрічку можна нарізати на сегменти 2,5 см по 3 світлодіода. Це спрощує монтаж. Така можливість стрічки ділитися дозволяє з легкістю створювати будь-який дизайн підсвічування. Несветодиодные продукти не мають подібної гнучкості і подільності!
Цікаво знати
Старослов'янською назва цього кольору означає «найкращий». Такий колір вселяє впевненість і сполучається з любов'ю.
Червоний в інтер'єрі наповнює кімнату теплом і затишком, наповнює радістю і створює святкову атмосферу.
Царський червоний в інтер'єрах виглядає розкішно. Радимо, втім, не випускати з виду той факт, що червоний може звужувати простір. Відбувається так званий ефект наближення і кімната здається менше своїх дійсних розмірів. Тому ми не рекомендуємо оформляти квартиру повністю в цьому кольорі. Використовуйте його як додаток. Ідеальним застосуванням червоного кольору в інтер'єрі буде світлодіодна стрічка SMD2835 120 діодів на 1 метр.
Так як червоний покращує обмін речовин і кровопостачання, його добре застосовувати в місцях активного відпочинку.
В інтер'єрі кухні такий колір буде сприяти гарному апетиту і бадьорості на весь день.
У спальні червоне led освітлення, створює романтичну атмосферу. Радимо розташовувати led стрічку по периметру кімнати, а не над самим ложем. Так світло не буде бити вам в очі і ви зможете відпочити в приємній обстановці.
Будь вітальня з червоною led стрічкою в підсвічуванні інтер'єру буде виглядати розкішно!
Психологи радять підходити до колірного вирішення інтер'єру виважено і обдумано. При правильному підході ця кольоротерапія багато в чому вам допоможе!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 9.6 Вт |
| Колір | Червоний |
| Колір світіння | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Висота | 2 мм |
| Гарантія | 6 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кількість метрів у котушці | 5 М |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Робоча температура | от -40 до 60°C |
| Робоча напруга | 12 V |
| Ресурс роботи | 20000 час |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 52 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м



