
Світлодіодна стрічка зелена 12В smd2835 9.6Вт/м 120Лед/м IP20
52 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1012080
За допомогою яскравої криги стрічки 12в зеленого кольору 120 світлодіодів на 1 метр роблять чудові підсвічування для рекламних щитів, торгових меблів та обладнання, бутиків. Затребувана стрічка і в автотюнінгу.
Стрічка класу «Стандарт» пропонує гарну якість за конкурентною ціною.
Виріб не покритий силіконом і має ступінь захисту IP20, тому стрічка не захищена від вологи та пилу. Рекомендуємо використовувати продукт усередині незапиленого приміщення з низькою вологістю.
Свого роду окрасою лед стрічки SMD 2835 зеленого кольору світіння є біла підкладка. Двосторонній скотч на виробі дозволяє прикріпити стрічку до будь-якої знежиреної та небрудної поверхні.
лед стрічка SMD 2835 на 120 світлодіодів робить рівномірне освітлення завдяки щільному розміщенню світлодіодів на ній.
Простий монтаж, економне енергоспоживання, підвищена яскравість свічення стрічки ставлять її в одну лінійку з дорогими стрічками. Але при цьому ви суттєво економите у ціні!
Стрічку купують у котушці по 5 м. Використовуючи паралельне підключення, можна створити підсвічування з кількох стрічок за потреби. Для роботи стрічки знадобиться блок живлення 12 ст.
Підсвічування меблів та обладнання для продажу привертає увагу клієнтів і підкреслює красу товарів, що продаються. Унікальні реклами, що світяться, також створюються за допомогою представленої стрічки і при цьому споживають мало електроенергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 9.6 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Зелений |
| Колір світіння | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Висота | 2 мм |
| Гарантія | 6 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кількість метрів у котушці | 5 М |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Робоча температура | от -40 до 60°C |
| Робоча напруга | 12 V |
| Ресурс роботи | 20000 час |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 52 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м

