
Світлодіодна стрічка біла 220В герметична smd2835 120LED/м 6Вт/м IP65 (AVT)
72 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1017816
Ви завжди зможете застосувати представлену світлодіодну стрічку 220 В для таких цілей:
лед підсвічування рекламних конструкцій;
формування світлових постатей;
декорування дерев;
дизайн барів, кафе, ресторанів, салонів, магазинів та торгових центрів;
різдвяне оформлення особистих будинків та готелів.
На відміну від дюролайту лед стрічка 220 В має більш високу яскравість. При економічності цього продукту 6 Вт/м ви отримуєте приємне співвідношення ціни та якості.
Безперечно, надзвичайно поширений вид декоративного підсвічування – це діодна стрічка. Представлену стрічку не рекомендують використовувати у приміщенні. Продукт орієнтований на експлуатацію на вулиці для довгих кіл, зазвичай від 10 м і більше. А ось для зовнішнього декоративного використання вона добре підходить. Головне — не забувати, що для безпечного та грамотного підключення лед стрічки 220в необхідно ознайомитись з інструкцією її використання. Також ви можете завантажити інструкцію або переглянути відео.
Увага! Не дозволяйте дітям грати зі світлодіодною стрічкою 220В, щоб уникнути ураження електричним струмом. Сукупна довжина ланцюга не може перевищити дозволених 50 м для відповідного даного типу стрічки адаптера. Під час встановлення та роботи не порушуйте цілісність стрічки.
Подана стрічка не має потреби в блоці живлення, тому що підключається до мережі 220В через адаптер. Увага! Адаптер живлення не входить до комплекту та купується додатково.
При підключенні стрічок 220В до мережі живлення необхідно використовувати виключно аксесуари, які відповідають обумовленим видам виробів.
Монтаж стрічки хоч і є досить простим, але вимагає точного виконання посібників з інсталяції, оскільки напруга 220 В не є нешкідливою для людини.
Переваги презентованої світлодіодної стрічки:
Можливість з використанням адаптера підключати поспіль в один ланцюг від 1 до 50 м стрічки без застосування додаткових блоків живлення та підсилювачів.
Експлуатація на вулиці. Вологозахищеність IP65.
Тепло- та морозостійкість від -20 до 30°С.
Гнучкість дає можливість виконувати фігури різних типів.
Високі показники міцності: не тріскається і б'ється.
Немає ультрафіолетового спектру.
Нескладний монтаж. Для кріплення стрічки не потрібно спеціального інструменту та мати професійні навички.
оскільки споживає лише 6 Вт/м - економія електроенергії.
Усі наявні в лінійці кольору для здійснення неординарних думок та рекламного спрямування.
Не потребує блок живлення. Це мінімізує витрати на підсвічування.
Не вимагає додаткового технічного обслуговування після завершення кріплення.
Таку повітронепроникну стрічку ви зможете експлуатувати її за високої вологості для підсвічування будівель або корпусів. Значно збільшилася затребуваність цього продукту в маркетингу. Колірний діапазон світіння стрічки настільки багатогранний, що дозволить вам зробити унікальне декоративне освітлення. Світлодіодна стрічка біла 220V тепла AVT smd2835 120LED/м 6Вт/м IP65 кріпиться до поверхні монтажними кліпсами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 5 мм |
| Робоча напруга | 220 V |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Гарантія | 12 міс |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Застосування | Для вулиць |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різання | 100 см |
| Світловий потік на метр | 440 Lm/m |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Температура світіння | 6300 К |
| Робоча температура | від -25 до 30 °C |
| Кількість метрів у котушці | 50 М |
| IP захист | IP65 |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Відстань між контактами | 6 мм |
- Ціна: 72 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м

