
Неонова стрічка світлодіодна лимонна 12В 8х16 пвх smd2835 120Лед/м 8Вт/м IP65
121 ₴/м
Мінімальне замовлення — 3 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1018101
Презентований виріб можна просто зігнути, прикріпити його як хочете або зав'язати у вузол, врізати практично під будь-яким кутом. Ви завжди можете встановити цілісний неон або його частину. Оскільки представлений шнурок неону швидко згинається, він органічно приймає всілякі форми.
Еластичний led неон лимонно-жовтого кольору - це плата з яскравими світлодіодами, що встановлюються на її поверхні, вміщена в пвх-оболонку. Неон стійкий до перепадів температури і може бути використаний в місцях, що ніяк не залежать від навколишнього середовища.
Даний лед NEON відноситься до серії «СТАНДАРТ», що випускається. Порівняно зі своїм предком, скляним неоном, презентована модель має неабияку кількість переваг: витончений, не тріскається, м'який, ударостійкий, вологозахищений і набагато яскравіший. Крім того, споживає трохи електричної енергії, що робить його практичним у використанні. Довготривалий термін служби дозволить зробити цей виріб ще більш привабливим.
Представлений ЛЕД НЕОН живиться від напруги 12 Вольт, що є нешкідливим для людського організму. Цей виріб безпечний для очей, тому що не зберігає ультрафіолету.
Еластичний LED неон лимонно-жовтого кольору можна пускати в хід для внутрішнього та зовнішнього освітлення:
Ландшафтний дизайн.
Розважальне освітлення.
Твір світяться фігур фантастичних героїв та звірів.
Зовнішня реклама – вивіски, написи, світлові літери.
Підсвічування торговельного обладнання, вітрин та рекламних пристроїв.
Світлове оформлення ресторанів, гральних будинків, нічних клубів, кафе.
Декор освітлення театральних афіш.
Цей виріб обачливо і вигідно замінює усталений газорозрядний неон і дюралайт, оскільки ефект світла неону такий, що він виробляє чисті та пастельні кольори, а один метр неону вживає не більше 6 Вт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір світіння | Жовтий |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 8 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Висота | 16 мм |
| Гарантія | 6 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кількість метрів у котушці | 25 м |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Застосування | Для вулиць і приміщень |
| Робоча температура | від -25 до 30 °C |
| Робоча напруга | 12 V |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік на метр | 285 Lm/m |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 121 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 3 м



