
Монтажна кліпса для стрічки 220V smd2835 (AVT)
5 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1017827
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати таке для вас необхідне встановлення led стрічки виріб, як монтажна кліпса для led стрічки. Вона призначена для кріплення діодні стрічки 5 мм 220 Ст. Представлена кліпса виконана з силіконового матеріалу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина: | 29 мм |
| Комплектуючі | Для Led-стрічки 220 V |
| Розміри посадкові (висота) | 6 мм |
| Розміри посадкові (довжина) | 9 мм |
| Розміри посадкові (ширина) | 8 мм |
| Тип | Монтажна кліпса |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴

