
Блок живлення світлодіодний LED 24V 10A 250Вт IP20 MN
789 ₴
749,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1013386
Цей блок живлення відносять до серії 24V. Назва серії говорить сама за себе. Компактність блоків є однією з їх переваг.
Зручні габарити корпусу допоможуть приховати блок живлення будь-де.
Представлені блоки порадують вас надійністю та стабільністю роботи. Цю серію джерел харчування перевірено часом на лед ринку. І тепер багато фахівців довіряють якості цієї серії та користуються такими блоками для створення світлотехнічних проектів.
Стабілізована вихідна напруга 24V цього джерела живлення безпечна для людини. Блок живлення має металевий захисний перфорований корпус ступеня захисту IP20 і встановлюється в кімнатах з нормальною вологістю.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | Без бренда |
| Вхідна напруга | 200-240 V |
| Висота | 38 мм |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина: | 165 мм |
| Клас якості | Professional |
| Потужність | 250 W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 10 А |
- Ціна: 749,55 ₴

