Консольний світлодіодний прожектор LED вуличний 100 Вт 6000 К IP65 AVT-STL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Сірий |
| Виробник | AVT |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 450 мм |
| Потужність | 100 W |
| Світловий потік | 9000 Lm |
| Робоча напруга | 110-265 V |
| Матеріал корпусу | Сплав алюмінію |
| Бренд | AVT |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Гарантія | 24 мес. |
| Ресурс роботи | 40000 час |
| Клас якості | Professional |
| Тип діода | SMD |
| Температура світіння | 6000 К |
| IP захист | IP65 |
| Клас енергоефективності | А + |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 566 ₴




