
Led лента AVT 24В RGB smd5050 60Лед/м IP20, 1м
78 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1019664
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ось деякі параметри: IP захист: IP20; Бренд: AVT; Висота: 2 мм; Гарантія: 12 місяців; Клас якості: Professional; Кількість світлодіодів: 60 Led/m; Кількість метрів у котушці: 5 м; Кратність різання: 5 см; Потужність: 8 W; Ресурс роботи: 30000 год. Більш детально дивіться на закладці: Характеристики.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | AVT |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Висота | 2 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість метрів у котушці | 5 М |
| Кількість світлодіодів | 60 Led/m |
| Кратність різання | 5 см |
| Робоча температура | от -40 до 60°C |
| Робоча напруга | 24 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Тип діода | SMD 5050 |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м

