
Led стрічка AVT 24В біла холодна smd2835 168Лед/м IP20, 1 м
128 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1019668
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Детальнішу інформацію про цей товар Ви можете уточнити у менеджерів магазинів SVITLO LIFE, а також отримати знижку в залежності від бренду та суми замовлення. Найкраще рішення для Вашого будинку та офісу. Найкращі рішення світлодіодного освітлення та якісних електротехнічних матеріалів можна купити у нашому магазині SVITLO LIFE. SvitloLife.in.ua - ми цінуємо Вас та допомагаємо без переплат купити надійне обладнання для вашого дому та офісу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | AVT |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 13 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Висота | 2 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість метрів у котушці | 5 М |
| Кількість світлодіодів | 168 Led/m |
| Кратність різання | 1,8 см |
| Робоча температура | от -40 до 60°C |
| Робоча напруга | 24 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м

