-4%

Led світильник лінійний Standart BALKA Pure White 20Вт 6500К IP20 60см
131 ₴
125,76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1019348
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ось деякі параметри:
IP захист: IP20;
Бренд: Без бренда;
Висота: 70 мм;
Гарантія: 6 місяців;
Довжина: 600 мм;
Клас якості: Standart;
Потужність: 20 W;
Ресурс роботи: 30000 год.
IP захист: IP20;
Бренд: Без бренда;
Висота: 70 мм;
Гарантія: 6 місяців;
Довжина: 600 мм;
Клас якості: Standart;
Потужність: 20 W;
Ресурс роботи: 30000 год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Без бренду |
| Розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 6 міс |
| Клас якості | Standart |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Температура світіння | 4000-4500 К |
| Колір світіння | Білий холодний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125,76 ₴

