Ось деякі параметри: IP захист: IP20; Бренд: SIVIO; Можливість димування: Ні; Висота: 58 мм; Гарантія: 12 місяців; Індекс перенесення кольорів: 80 Ra; Клас якості: Standart; Клас енергоефективності: А+; Матеріал колби: Силікон; Матеріал: Силікон; Потужність: 5 W; Ресурс роботи: 30000 год. Детальніше дивіться на закладці: Характеристики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | SIVIO |
| Можливість димування | Немає |
| Висота | 58 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Індекс передавання кольору | 80 Ra |
| Клас якості | Standart |
| Клас енергоефективності | А + |
| Матеріал колби | Силікон |
| Потужність | 5 W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік | 475 Lm |
| Температура світіння | 3000 К |
| Тип діода | COB 2508 |
| Тип колби | Е14 |
| Тип цоколя | Е14 |
| Форма колби | Капсула |
| Колір світіння | Білий теплий |
| Ширина | 15 мм |
| Еквівалентна потужність | 50 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴


