
Кругла неонова стрічка синя 220В smd2835 144Лед/м 7Вт/м IP65 (AVT)
177 ₴/м
Мінімальне замовлення — 3 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1020880
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Детальнішу інформацію про цей товар Ви можете уточнити у менеджерів магазинів SVITLO LIFE, а також отримати знижку в залежності від бренду та суми замовлення. Найкраще рішення для Вашого будинку та офісу. Найкращі рішення світлодіодного освітлення та якісних електротехнічних матеріалів можна купити у нашому магазині SVITLO LIFE. SvitloLife.in.ua - ми цінуємо Вас та допомагаємо без переплат купити надійне обладнання для вашого дому та офісу. Кратність порізки неону - 1 метр. Купити на сайті можна тільки кратно 5 метрам (5, 10, 15, 20, 25 і т.д.)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Синій |
| Колір світіння | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Вага брутто | 550 г |
| Вага нетто | 380 г |
| Висота | 16 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість метрів у котушці | 50 М |
| Кількість світлодіодів | 144 Led/m |
| Кратність різання | 100 см |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Застосування | Для вулиць |
| Робоча температура | від -25 до +40 °C |
| Робоча напруга | 220 V |
| Відстань між контактами | 8 мм |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік на метр | 300 Lm/m |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Кут світіння | 360° |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 3 м



