
Led світильник лінійний BALKA тонкий Pure White 72Вт 6000К IP20 120см (AVT)
526 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1020691
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ось деякі параметри: IP защита: IP20; Бренд: AVT; Висота: 33 мм; Гарантія: 6 міс; Довжина: 1200 мм; Клас якості: Professional; Клас енергоефективності: А+; Матеріал корпусу: Алюміній; Потужність: 72 Вт; Ресурс роботи: 40000 год. Більш детально дивіться на закладці: Характеристики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Вага брутто | 550 г |
| Вага нетто | 380 г |
| Гарантія | 6 міс |
| Клас якості | Professional |
| Клас енергоефективності | А + |
| Потужність | 72 Вт |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Ресурс роботи | 40000 час |
| Температура світіння | 6000 К |
| Форма | Лінійний |
| Колір світіння | Білий холодний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.



