
Світлодіодна лампа SIV-E27-A80-20W-4100K SIVIO
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1020857
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ось деякі параметри: IP защита: IP20; Бренд: SIVIO; Можливість дімірованія: Ні; Гарантія: 24 міс; Індекс передачі кольору: 80 Ra; Клас якості: Standart; Клас енергоефективності: А+; Матеріал колби: Пластик; Матеріал корпусу: Алюмопласт; Потужність: 20 W; Ресурс роботи: 30000 год. Більш детально дивіться на закладці: Характеристики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | SIVIO |
| Вага брутто | 550 г |
| Вага нетто | 380 г |
| Можливість димування | Немає |
| Гарантія | 24 мес. |
| Індекс передавання кольору | 80 Ra |
| Клас якості | Standart |
| Клас енергоефективності | А + |
| Матеріал колби | Пластик |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік | 1800 Lm |
| Температура світіння | 4100 К |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Тип колби | А80 |
| Тип цоколя | Е27 |
| Форма колби | Груша |
| Колір світіння | Білий нейтральний |
| Еквівалентна потужність | 180 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴


