Блок живлення на DIN-рейку 12 V 10 А 120 W IP20 DR
Довжина 52,5 мм Висота 58 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | Без бренда |
| Вхідна напруга | 200-240 V |
| Висота | 58 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина: | 52,5 мм |
| Клас якості | Professional |
| Потужність | 120 W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | На DIN-рейку |
| Струм на виході | 10 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 438 ₴





