-4%

Лінійний світильник LED prismatik 52Вт 6500К IP20 120см (AVT)
236 ₴
226,56 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1021238
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійний світильник LED prismatik AVT 52 Вт 6500 К IP20 120 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Клас енергоефективності | А + |
| Потужність | 52 W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Ресурс роботи | 40000 час |
| Температура світіння | 6000 К |
| Форма | Лінійний |
| Колір світіння | Білий холодний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226,56 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.



